. Testy genetyczne - Odkryj w 5 krokach co kryje Twoje DNA

Jak to działa?

Odkryj w 5 krokach co kryje Twoje DNA

1

Kupujesz

Łatwo odnajdujesz dla siebie badanie, ponieważ opis każdego z nich szczegółowo wyjaśnia dla kogo jest przeznaczony oraz jakie korzyści płyną z wykonania badania. Zakupu dokonujesz przez Internet. Osoba dokonująca zakupu, nie musi być tą, dla której wykonamy badanie. Możesz zamówić badanie również dla bliskiej Ci osoby i zrobić jej wyjątkowy prezent.

Zobacz wszystkie badania

vitagenum-kolesie
vitagenum-kolesie

2

Rejestrujesz

Zestaw do pobrania materiału genetycznego z przypisanymi badaniami otrzymujesz pocztą. Przed wykonaniem badania rejestrujesz zestaw wpisując unikatowy numer w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej. Od tej chwili jesteś identyfikowany w naszym systemie po unikatowym numerze zarejestrowanego zestawu.

Zarejestruj zestaw

3

Pobierasz

Materiał do badań pobierasz zgodnie z dołączoną do zestawu instrukcją, w sposób całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny. Cała procedura trwa mniej niż 5 minut. Pobranie materiału polega na zrobieniu wymazu z policzka, dlatego może być ono wykonane nawet bardzo małym dzieciom.

Pobierz instrukcję PDF

vitagenum-kolesie
vitagenum-kolesie

4

Wysyłasz

Materiał do badań odsyłasz na nasz adres w dołączonej do zestawu kopercie zwrotnej wraz z podpisaną deklaracją zgody na wykonanie badania genetycznego. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ przesyłka jest już opłacona*.

Status Twojego badania możesz śledzić na swoim osobistym koncie. Login i hasło wybierasz podczas rejestracji zestawu.

Zaloguj się

5

Odbierasz wyniki

O zakończeniu badań Twojego materiału genetycznego zostaniesz poinformowany za pośrednictwem poczty email. Wyniki badania odczytasz po zalogowaniu się na swoje konto.

Zobacz więcej

vitagenum-kolesie