MÓWIĄ O NAS

Artykuł mówi o korzyściach z wykonywania badań genetycznych. Poznając predyspozycje genetyczne organizmu można bardzo wcześnie hamować rozwój ewentualnych chorób.

Zobacz więcej

Badanie genetyczne – pakiet URODA został przetestowany przez jedną z autorek boga W roli Mamy. W tekście znajdziecie opinie na temat badania i uzyskanych wyników.

Zobacz więcej

Na portalu ukazał się nasz artykuł, o tym jak negatywny wpływ na mózg ma pochłanianie zbyt dużych ilości cukru.

Zobacz więcej

Po raz drugi gościmy na portalu Czas na Bieganie, tym razem w formie wywiadu przeprowadzonego z prezesem Vitagenum.

Zobacz więcej

Znana blogerka postanowiła skorzystać z naszych pakietów WITAMINY i SPORT i dowiedzieć się więcej o sobie. Segritta pisze, dlaczego warto sprawdzić co kryje nasze DNA. Bez skierowań do lekarzy, bezpiecznie, szybko, niemal bez wychodzenia z...

Zobacz więcej

Autorka bloga postanowiła przetestować pakiet sportowy i sprawdzić predyspozycje genetyczne dotyczące rodzaju mięśni, które posiada oraz ich właściwości.

Zobacz więcej

Kolejny serwis zamieścił materiał o Vitagenum stworzony przez Agencję Informacyjną Newseria Lifestyle.

Zobacz więcej

Bazując na materiale zamieszczonym w Newseria Lifestyle, Wprost zamieścił na swoim portalu artykuł o badaniach genetycznych.

Zobacz więcej

Dr inż. Tomasz Czernecki – Prezes Vitagenum opowiada o tym jak osiągnięcia w dziedzinie genetyki mogą wspomóc profilaktykę zdrowotną.

Zobacz więcej

Nebeskaa poszukuje przyczyny swoich dolegliwości żołądkowych, dlatego zdecydowała się na wykonanie badania genetycznego – pakiet NIETOLERANCJE POKARMOWE.

Zobacz więcej

Portal Czas na Bieganie zamieścił artykuł napisany przez naszego pracownika o tym jak oksytocyna zwana hormonem miłości może przywrócić młodość naszym mięśniom.

Zobacz więcej

Artykuł mówi o tym, jak osiągnięcia naukowców tworzących firmę Vitagenum pomagają w zaawansowanej profilaktyce zdrowotnej.

Zobacz więcej

Trenerka.info zdecydowała się na nasz pakiet SPORT. Na fan page dzieli się swoją opinią na temat Vitagenum.

Zobacz więcej

Autorki bloga "Z Pamiętnika Dietetyka" opisują swoje wrażenia po wykonaniu badań genetycznych. Każda wykonała inny pakiet i otrzymała inną porcję wiedzy na temat własnego organizmu.

Zobacz więcej

Fan page zamieścił naszą infografikę sportową, mówiącą o tym, że w genach mamy zapisane predyspozycje do różnych rodzajów biegu.

Zobacz więcej

Wyświetlone 31-45 z 64 rekordów.

Agnieszka Kaczorowska

Testy VITAGENUM dają ogromną wiedzę na temat naszego organizmu, a co za tym idzie zwiększają świadomość życia. Nie tylko pokazują jak żyć zdrowiej, ale także mogą pomóc w zapobieganiu chorobom. Test jest banalnie prosty, a baza wiedzy na swój temat ogromna.

Klaudia Halejcio

Dałam się namówić na zrobienie testu FIT ONA w VITAGENUM i jestem pod wrażeniem drobiazgowości wyników. Można się dowiedzieć o swoim organizmie mnóstwa ciekawych rzeczy, co później ma przełożenie na to, jak układamy naszą dietę, program ćwiczeń, a w konsekwencji na jakość naszego życia. Dzięki analizie genów znam swoje predyspozycje i wreszcie mogę skomponować idealnie dopasowaną do mnie dietę. Polecam!

Krzysztof Wieszczek

Uprawiam dużo sportu i chcę robić to efektywnie, a jednocześnie bezpiecznie – do tego potrzebna jest wiedza. Postanowiłem zbadać swoje geny związane z wydolnością i predyspozycjami do sportu w VITAGENUM. Pobranie próbki jest bardzo proste, zaś wyniki badania to ponad czterdzieści stron tekstu; na nich wiele ciekawych informacji, np. o tym jakie mam „genetyczne słabości”, co częściej badać i w jakie mikroelementy wzbogacać swoją dietę. Do tego konsultacja z dietetykiem jak wykorzystać nową wiedzę o sobie w codziennej diecie, czego unikać, co jadać częściej… Naprawdę przydatna sprawa.

Izabela Zwierzyńska

Testy genetyczne to bardzo ciekawa alternatywa dla osób, które nie chcą leczyć się konwencjonalnie. Dzięki wynikom testu poznałam lepiej swój organizm i wiem już na co mogę być narażona w wyniku nieodpowiedniej diety lub np. spożywania kofeiny. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ staram się być jak najbardziej wydajna, a przy tym świadoma jak funkcjonuje mój organizm. Wiedza, którą dostaję jest pewna, bo nie sposób dywagować nad kodem genetycznym. Dlatego mam do niej 100% zaufanie. Brakuje mi jedynie osób które mogłyby w oparciu o moje wyniki testu genetycznego pomóc mi wdrożyć najbardziej odpowiedni dla mnie styl życia, na którego składałaby się dieta, rodzaj treningu i suplementacja. Mam jednak nadzieję, że nutrigenomika zainspiruje także trenerów do poszerzania swojej wiedzy o komponenty genetycznych wyników swoich klientów. Ja na pewno zamierzam z nich skorzystać, by będąc świadomą lepiej zarządzać machiną, jaką jest mój organizm.

Małgorzata Gajewczyk dietetyk Akademia Zdrowego Żywienia Wrocław

Testy genetyczne pozwalają nam poznać sposób działania danej osoby. To instrukcja obsługi, dzięki której możemy stworzyć indywidualny i optymalny schemat żywieniowy, oraz jeśli to konieczne dobrać odpowiednią suplementację. Wiemy jak przeciwdziałać chorobom oraz jak wspomagać dietą ich leczenie. Każdy powinien je zrobić.