MÓWIĄ O NAS

W dniu 10.12.2015 odbyło się Meet Biotech – Boost Biotech. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć współzałożyciela VITAGENUM dr Adama Kuzdralińskiego, który opowiadał o swoich doświadczeniach ze świata nauki oraz biznesu.

Zobacz więcej

Współtwórca VITAGENUM - dr Adam Kuzdraliński - był prelegentem Lublin Innovation Days (09.12.2015). Wielu zaskoczył wykładem o tym "Jak zarabiać na DNA?".

Zobacz więcej

Współtwórca VITAGENUM dr Adam Kuzdraliński był gościem "Pytania na śniadanie". Jako ekspert z dziedziny genetyki opowiadał w jaki sposób nasze geny wpływają na otyłość, ale nie tylko.

Zobacz więcej

Testowanie naszego produktu – badanie genetyczne dotyczące predyspozycji sportowych.

Zobacz więcej

Reportaż o badaniach genetycznych w kontekście chorób cywilizacyjnych. Dostępny w szpitalach w całej Polsce na kanale TV Zdrowie.

Zobacz więcej

Klub fitness SportSPark chwali się współpracą z Vitagenum na łamach Lubelskiego Magazynu LAJF.

Zobacz więcej

W dzienniku ukazał się artykuł opisujący zaplecze laboratoryjne Vitagenum i stosowaną w nim technologię.

Zobacz więcej

Autorka bloga przyznaje, że edukacja żywieniowa jest znacznie bardziej rozpowszechniona niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, że to, jak należy się odżywiać w znacznym stopniu zapisane jest w naszym DNA.

Zobacz więcej

Dr inż. Adam Kuzdraliński z Vitagenum opowiada o genetyce i o korzyściach jakie przynoszą badania genetyczne.

Zobacz więcej

Rozmowa z naukowcami z Vitagenum na temat tego, jak dietetyka może współpracować z genetyką, aby pozwolić każdemu żyć zdrowiej i dłużej.

Zobacz więcej

W Lublinie rozwijane są innowacyjne pomysły biznesowe, wśród nich Vitagenum. Artykuł mówi o tym, jak możemy wykorzystać badania DNA w praktyce.

Zobacz więcej

Na portalu ukazał się nasz artykuł o tym, jak negatywny wpływa na mózg ma pochłanianie zbyt dużych ilości cukru.

Zobacz więcej

Gościmy na portalu z naszą kolejną infografiką, która rozwiewa mit o tym, że kobieta w ciąży tyje. Faktem jest, że przyszła mama zwiększa swoją masę, ale dlaczego? Wyjaśnienia zamieściliśmy w infografice.

Zobacz więcej

Portal Zdrowie Wiesz Jak po raz kolejny zamieścił naszą infografikę, tym razem dotyczącą technologii, które pomagają dbać o zdrowie.

Zobacz więcej

Tomasz Łyżwiński, szef serwisu Czas na Bieganie, zrobił badanie genetyczne Vitagenum, pakiet SPORT – RODZAJ MIĘŚNI. W artykule opisuje uzyskane wyniki.

Zobacz więcej

Wyświetlone 16-30 z 64 rekordów.

Agnieszka Kaczorowska

Testy VITAGENUM dają ogromną wiedzę na temat naszego organizmu, a co za tym idzie zwiększają świadomość życia. Nie tylko pokazują jak żyć zdrowiej, ale także mogą pomóc w zapobieganiu chorobom. Test jest banalnie prosty, a baza wiedzy na swój temat ogromna.

Klaudia Halejcio

Dałam się namówić na zrobienie testu FIT ONA w VITAGENUM i jestem pod wrażeniem drobiazgowości wyników. Można się dowiedzieć o swoim organizmie mnóstwa ciekawych rzeczy, co później ma przełożenie na to, jak układamy naszą dietę, program ćwiczeń, a w konsekwencji na jakość naszego życia. Dzięki analizie genów znam swoje predyspozycje i wreszcie mogę skomponować idealnie dopasowaną do mnie dietę. Polecam!

Krzysztof Wieszczek

Uprawiam dużo sportu i chcę robić to efektywnie, a jednocześnie bezpiecznie – do tego potrzebna jest wiedza. Postanowiłem zbadać swoje geny związane z wydolnością i predyspozycjami do sportu w VITAGENUM. Pobranie próbki jest bardzo proste, zaś wyniki badania to ponad czterdzieści stron tekstu; na nich wiele ciekawych informacji, np. o tym jakie mam „genetyczne słabości”, co częściej badać i w jakie mikroelementy wzbogacać swoją dietę. Do tego konsultacja z dietetykiem jak wykorzystać nową wiedzę o sobie w codziennej diecie, czego unikać, co jadać częściej… Naprawdę przydatna sprawa.

Izabela Zwierzyńska

Testy genetyczne to bardzo ciekawa alternatywa dla osób, które nie chcą leczyć się konwencjonalnie. Dzięki wynikom testu poznałam lepiej swój organizm i wiem już na co mogę być narażona w wyniku nieodpowiedniej diety lub np. spożywania kofeiny. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ staram się być jak najbardziej wydajna, a przy tym świadoma jak funkcjonuje mój organizm. Wiedza, którą dostaję jest pewna, bo nie sposób dywagować nad kodem genetycznym. Dlatego mam do niej 100% zaufanie. Brakuje mi jedynie osób które mogłyby w oparciu o moje wyniki testu genetycznego pomóc mi wdrożyć najbardziej odpowiedni dla mnie styl życia, na którego składałaby się dieta, rodzaj treningu i suplementacja. Mam jednak nadzieję, że nutrigenomika zainspiruje także trenerów do poszerzania swojej wiedzy o komponenty genetycznych wyników swoich klientów. Ja na pewno zamierzam z nich skorzystać, by będąc świadomą lepiej zarządzać machiną, jaką jest mój organizm.

Małgorzata Gajewczyk dietetyk Akademia Zdrowego Żywienia Wrocław

Testy genetyczne pozwalają nam poznać sposób działania danej osoby. To instrukcja obsługi, dzięki której możemy stworzyć indywidualny i optymalny schemat żywieniowy, oraz jeśli to konieczne dobrać odpowiednią suplementację. Wiemy jak przeciwdziałać chorobom oraz jak wspomagać dietą ich leczenie. Każdy powinien je zrobić.